Baza postaci MugenArchive

  • Polecamy stronę mugenarchive. Jest to największy zbiór postaci do mugena ze wszystkich anime. Baza cały czas aktualizowana. Pobierz swoich ulubionych bohaterów i dziel się opiniami na naszym forum. Bądź częścią społeczności
    Baza postaci

Ogłoszenie

Witaj na pradawnym forum , które w czasach starożytnych tętniło życiem. Dzisiaj inna epoka, fora internetowe nie mają już takiej popularności, ale mimo to zajrzyj do nas , napisz posta lub na chacie od czasu do czasu. Zagraj w mugena z postaciami ze swojego ulubionego anime. Niech pojawi się nuta nostalgii. Stary Leśniczy wciąż tutaj mieszka :)

Arturia-Pendragon-95017-thumb Edward-Elric-Fix-AI-30783-thumb Gintoki-39783-thumb Goku-MUI-92988-thumb Goku-SSB-22899-thumb Gon-17939-thumb Ichigo-Final-39597-thumb Inuyasha-Diogo-76243-thumb Ippo-42350-thumb jotaro-spr-4-E30-thumb Kenshin-33694-thumb n-Lkn-thumb Natsu-73764-thumb Saitama-78668-thumb Seiya-43859-thumb SM-Luffy-TS-45684-thumb Tanjiro-31403-thumb Toriko-by-Trafalgar-Lawzz-19895-thumb


#1 2010-01-25 18:47:16

hardy

https://i.ibb.co/Z2jwZSt/bluekaiokenoff.png                              BlueKaioken

7114862
Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 164
Punktów :   19 

[PWT] Naruto Mugen

Witam. Wiem że N.U.B niestety nie wypalił, ale trudno to już za nami. Postanowiłem teraz zrobić Naruto Mugena od nowa ponieważ nie spotkałem się z Polskim Mugenem, który nie jest po prostu pościąganymi postaciami i arenami.
Miałem pomysł by zrobić że każda postać ma 2 formy nawet jeśli dana postać ma jedną np.Shikamaru jego forma bazowała by na tym że by były silniejsze ataki może także by coś dostawał i w jego obrębie by jakaś energia była czy coś, natomiast np. Itachi by miał MS to samo Sasuke itd.
Formę by się włączało kiedy dodatkowy pasek by się naładował i forma by działała dopóki pasek energii by nie doszedł do końca.
Były by ograniczone kunaie. W sumie chce coś zrobić jako całość.

Roster by był taki w sumie to coś takiego jak ten z N.U.B.Postaci w sumie będą bazować na 2 serii, a takie postacie jak Obito czy Madara by byli dodatkowymi.
Niestety nie oglądam 2 serii to nie wiem jakie postacie by należało dodać czy jakie ująć, więc prośba do Was abyście mnie naprowadzili co tam w mandze i anime słychać i jakie postacie wywalić czy dodać.

1.Naruto,     
2.Sasuke,         Sharingan
3.Sakura,   
4.Kakashi,        Sharingan
5.Itachi,           Sharingan
6.Madara,        Sharingan
7.Obito,           Sharingan
8.Shikamaru,
9.Pein, 
10.Deidera,
11.Jiraiye,   
12.Hidan,
14.Zetsu,
15.Kakuzu,
16.Gaara,
17.Kisame,
18.Guy,
19.lee,
20.Neji,
21.Orochimaru,
22.Sai,
23.kiba,
24.Sasori,   
25.Shino,
26.Ino,
27.Hinata,   
28.Temari,
29.Tenten,
30.Tobi,           Sharingan

Jeśli chodzi o sharingan to po włączeniu by pojawiało sie takie coś.
http://img94.imageshack.us/img94/2945/beztytuu2yy.th.png

I jeszcze jedne pytanie jeśli chodzi o Amaterasu, Tsukuyomi i susanoo to jakie oko odpowiada do jakiego ataku. I ile razy można użyć Amaterasu bo planuje coś takiego zrobić że ileś razy użyje się amaterasu i ciemnieje obraz i nie można go użyć to samo Tsukuyomi, a jeśli wyczerpie się ilość Amaterasu i Tsukuyomi to obraz staje się czarny i nic nie widać (to są plany wstępne)

Ogólnie planuje coś nowego wprowadzić i by mugen nie wyglądał jak zlepe postaci z naruto, więc wszystkie postacie będą od nowa robione i przystosowane specjalnie pod tego mugena.
Aha i jak możecie to napiszcie co tam by mogli mieć w 2 formie napisałem tylko Ci co będą mieli Sharingana.

Jak by ktoś był chętny to zapraszam każdy by się przydał ktoś od szukania spritów, dźwięków, dorobienie jakiś spritów czy jakiś tester, który gra postacią i wyłapuje błędy typu animacje jest za wysoko i niższy przeciwnik nie obrywa o coś takiego mi chodzi. Głównie to ktoś by się przydał kto zrobi screenpacka i jacyś kreatorzy, nawet ktoś kto zaczyna przygodę z postaciami i umie przynajmniej zrobić podstawy to jest takie minimum.

Jak by się nikt nie zgłosił to trudno sam był sobie jakoś poradził z postaciami gorzej z screenpackiem, ale trudno dam radę.

W sumie to chciałbym wiedzieć czy takim pomysłem byli byście zainteresowani zrobił bym gdzieś stronkę i tam bym dawał wszystkie informacje, które dodatkowo bym pisał w tym temacie żeby byście byli na bieżąco nie odwiedzając codziennie strony.
W sumie chce wszystko ustalić i później będę działać.
Zapraszam do pomocy.

Offline

#2 2010-01-25 20:27:04

 Sai-shinobi

https://i.ibb.co/RPMgzTq/beastnew.png                              SSJBeast

4736932
Skąd: ta zmiana zdania?
Zarejestrowany: 2008-12-31
Posty: 141

Re: [PWT] Naruto Mugen

Ja od siebie bym podpowiedział, by dodatkowym trybem Sakury był taki wnerw... , Oro tryb Białego Węża(gdy Sasuke go chciał zabić) ; Hinata i Neji Byakugan. Sasori to tryb prawdziwy(tzn. bez tej lalki w której był). Guy i Lee proponowałbym bramy(albo Guy bramy, a Lee pijany)- Do w/w sprity raczej są, widziałem w postaciach. Poza tym proponowałbym:
Hidan- zmiana w tego czarno-białego; Kisame- fuzja z Samehadą(to było w kilka chapterów wczesniej w mandze). Naruto to albo zmiana w kyuubiego albo Sage Mode... ale raczej to pierwsze, bo tryb Pustelnika chyba własnie do Jirayii(odcinki Anime ok. 130)
W peinie może Rinnengan, albo przywołanie ciał. Zetsu chyba ma coś z rośłinkami, lecz niewiele można było zobaczyć, więc tu problem... No i Gaara też tryb z Bijuu

Niestety nie umiem tworzyć postaci, czy screenpacków, ale chętnie zostałbym testerem, lubię obejrzeć postać od każdej strony.Ew. mogę też pomóc w szukaniu dźwięków do postaci...
                                                                                                                            To tyle ode mnie. Powodzenia w projekcie


Co do MS: Susanoo używane jest obydwojgiem oczy, Amaterasu lewym, więc wychodzi na to, że Tsukiyomi prawym.

Myślę, że mógłbyś dodać Yamato(gośćz DNA 1 Hokage, używa Mokouton-e;ementu drewna) oraz Suigetsu (jest w drużynie Saska, ma miecz Zabuzy i ma żywioł wody. Przemianą mogłoby być coś, co pokazał w 143 odc. Shippuudena. Jakoś tak złączył się z falą i tylko tułów mu wystawał...)

Ostatnio edytowany przez Sai-shinobi (2010-01-26 07:13:39)

Offline

#3 2010-01-26 18:31:43

Yukiko

https://i.ibb.co/JsmJhb2/kid.png                              Przybysz

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: [PWT] Naruto Mugen

Sai-shinobi napisał:

Przemianą mogłoby być coś, co pokazał w 143 odc. Shippuudena. Jakoś tak złączył się z falą i tylko tułów mu wystawał...

Co do tej przemiany to on łączy się z wodą a ona przypomina wielką rybę.

Ogólnie pomysł fajny. Co do postaci i tych trybów, które możesz dodać to tak:
Chouji - Bo zjedzeniu pigułek zamienia się w to coś
Tsunade - Używa techniki medycznej przez co jej rany cały czas się leczą.
Kankuro
Karin
Juugo - Przeklęta Pieczęć
KillerBee - Zamiana w Bijuu
Utakata (6 Ogoniasty Jinchuuriki) - Wychodzą z nim teraz odcinki więc na razie nie ma co do niego pewności ale pewnie zamiana w Bijuu.
RaiKage - Elektryczna zbroja.
Yugito Nii (2 Ogoniasty Jinchuuriki) - Zamiana w Bijuu.
Kurenai
Asuma
Kabuto - Połączenie z Orochimaru.
Shizune

Ja za bardzo rysować Sprit'ów nie umiem ale za to znam się na Mandze i Anime więc mogę po wymyślać różne ataki oraz rzeczy tego typu. Jeśli chcesz to mogę być testerem.

Ostatnio edytowany przez Yukiko (2010-01-26 18:36:12)


http://img43.imageshack.us/img43/4642/59443569.jpg

Offline

#4 2010-01-28 12:21:05

hardy

https://i.ibb.co/Z2jwZSt/bluekaiokenoff.png                              BlueKaioken

7114862
Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 164
Punktów :   19 

Re: [PWT] Naruto Mugen

Wiecie tylko żeby nie wyszło 50postaci bo będę to trochę robił. Myślałem by roster zrobić podobny do gry na psp Accel3 mianowicie taki
Asuma Sarutobi
Choji Akimichi
Deidara
Gaara
Hidan
Hinata Hyuga
Ino Yamanaka
Itachi Uchiha
Jiraiya
Jugo
Kabuto Yakushi
Kakashi Hatake
Kakuzu
Karin
Kankuro
Kiba Inuzuka
Kisame Hoshigaki
Konan
Kurenai Yuhi
Might Guy
Neji Hyuga
Naruto Uzumaki
Obito Uchiha
Orochimaru
Pain
Rock Lee
Sai
Sakura Haruno
Sasori in Hiruko
Sasuke Uchiha
Shino Aburame
Shizune
Shikamaru Nara
Suigetsu Hozuki
Temari
Tenten
Tobi
Tsunade
Yamato
Minato

Roster oczywiście po redukcjach.

Jeśli chcecie bym coś dodał to będę musiał coś ująć. Pomyślałem by Tobi jako transformacje będzie miał zmianę w Madare, który ma EMS.

Tutaj Strona na razie taka wstępna bez rosteru opisany jest tylko Sasuke, lecz bez posiadanych zdolności i dwa gify sance Itachiego są.

http://narutoultimates.webs.com/

Yukiko i Sai-shinobi dzięki za pomoc. A macie jakieś stronki ze spritami? Ponieważ nie wiem czy do wszystkich znajdę sprity i Wy byście mi mogli je podesłać jeżeli byście chcieli.
Mam nadzieję że pomożecie mi roster wybrać.
Na razie nic za bardzo nie zrobiłem ponieważ jest inna robota, jak ją skończę to będę miał więcej czasu przy kompie to zacznę coś więcej robić.

Offline

#5 2010-01-31 11:55:24

 Sai-shinobi

https://i.ibb.co/RPMgzTq/beastnew.png                              SSJBeast

4736932
Skąd: ta zmiana zdania?
Zarejestrowany: 2008-12-31
Posty: 141

Re: [PWT] Naruto Mugen

Myślę, że zbiór postaci, który przedstawiłeś jest OK. Marzyłbym o Danzo, ale wątpię, by były odpowiednie sprity... . Poza tym w Accel 3 chyba ne było ustawienia Alfabetycznego, mam nadzieję, że tylko tutaj napisałeś postacie w tej kolejności... no, ale to taki szczegół.
  Co do stronek ze spritami to cóż- niestety nie zajmowałem się robieniem postaci, więc nie szukałem tego rodzaju stron. Jednak robiłem GIFy i przypadkiem wpadłem na tą stronkę-
LINK Tylko, że dawno tam nie wchodziłem; stronka przeszła wiele zmian, jednak mam nadzieję, że znajdziesz coś odpowiedniego. Chociaż z drugiej strony podejrzewam, że już tą stronkę znasz, no, ale jakby co...

Offline

#6 2010-05-16 21:17:38

kondi98

https://i.ibb.co/JsmJhb2/kid.png                              Przybysz

Zarejestrowany: 2009-04-21
Posty: 5
Punktów :   

Re: [PWT] Naruto Mugen

co do tego ama itp ze ciemnieje obraz to jak grasz vs mode to jak np bedziesz grac z kumplem to on tez nic nie bedzie widzial bo ekran jest 1 -.-

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plstomatolog sulejówek nocleg w ciechocinku