Baza postaci MugenArchive

  • Polecamy stronę mugenarchive. Jest to największy zbiór postaci do mugena ze wszystkich anime. Baza cały czas aktualizowana. Pobierz swoich ulubionych bohaterów i dziel się opiniami na naszym forum. Bądź częścią społeczności
    Baza postaci
  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Witaj na pradawnym forum , które w czasach starożytnych tętniło życiem. Dzisiaj inna epoka, fora internetowe nie mają już takiej popularności, ale mimo to zajrzyj do nas , napisz posta lub na chacie od czasu do czasu. Zagraj w mugena z postaciami ze swojego ulubionego anime. Niech pojawi się nuta nostalgii. Stary Leśniczy wciąż tutaj mieszka :)

Arturia-Pendragon-95017-thumb Edward-Elric-Fix-AI-30783-thumb Gintoki-39783-thumb Goku-MUI-92988-thumb Goku-SSB-22899-thumb Gon-17939-thumb Ichigo-Final-39597-thumb Inuyasha-Diogo-76243-thumb Ippo-42350-thumb jotaro-spr-4-E30-thumb Kenshin-33694-thumb n-Lkn-thumb Natsu-73764-thumb Saitama-78668-thumb Seiya-43859-thumb SM-Luffy-TS-45684-thumb Tanjiro-31403-thumb Toriko-by-Trafalgar-Lawzz-19895-thumb


#136 2008-12-13 16:56:20

 V4S1R

https://i.ibb.co/4gFC5xZ/ssj5.png                              SSJ5

666 - to takie zue!
Skąd: wziąć kasę na piwo?
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 376

Re: Kto jest lepszy Kakashi czy Gai

Jak pewnie zauwazyles nie pisze o kakashim i tobim w kazdym topicu... Natomiast gdzie tylko jest jakis temat a w nim jakas ciekawa walka zjawiasz sie ty i od razu nawiazanie do kakazu -.- Co ty probujesz tym osiagnac? -.- Ty sadzisz ze gai nie dalby sie zaskoczyc tak? Jesli ogladales ostatnie odcinki shipuudena widziales jak kakazu trafil kakshiego, a gdy ten upadl uzyl zamiany jutsu... Kakazu byl zaskoczony mimo iz mial doswiadczenie w walkach... Wykorzystanie skupienia sie przeciwnika na jakims celu jest takze bardzo owocne, poniewaz wtedy napastnik stoi zdezorientowany i szuka swojego prawdziwego celu zanim przystapi do ataku... Czyli najprawdopodniej gdyby gai dowiedzial sie ze to co z takim wysilkiem wbil w ziemie nie jest "kaszalotem", ktory w tej chwili koncentruje chakre po to by zaatakowac gai'a MS'em nie zdazyl by tak szybko zareagowac by uniknac ataku... Nawet jesli nie zabilby go to napewno uszkodzilby jego cialo tj. odcial jakas konczyne np. noge przez co szybki i niepokonany gai zamienilby sie w inwalide... Nie mow mi ze wszystko zalezy od doswiadczenia w walce bo nawet najwieksi shinobi daja sie nabrac na glupie sztuczki z akademii ninja... A wiesz czemu? Poniewaz oni spodziwaja sie rzeczy najwiekszych i nie sa przygotowani na dziecinne zabawy, ktore wbrew pozorom moga sie bardzo przydac w walce... Co do walki gai'a i kopii kisame moze masz i racje... Ja nie ogladam po 100 razy 1 odcinka po ty by sie dowiedziec jak, gdzie i kiedy... Nie jestem az takim maniakiem... Ale ja na temat Tobiego i Kakashiego nie nawiazuje tak czesto jak ty do kakazu... Z reszta zauwazylem takze, ze gdzie ja nie napisze posta ty zawsze masz zdanie przeciwne do mojego... Nie wiem czemu to ma sluzyc, moze lubisz prowoadzic ostre dyskusje ktore jak dla mnie wydaja sie troche dziecinne... Z reszta ta dyskusja podobnie jak 1000 podobnych do tej moga sie ciagnac w nieskoczonosc... Ja powiem ze kakashi zrobi "to", "to" i "tamto" a ty powiesz ze gai zrobi "to", "siamto" i "owamto" -.- I do czego to prowadzi? Do tego ze 1 osoba zacznie obrazac druga i nawzajem... Ja mialem powod aby napisac ci zebys poszedl z kakazu na randke poniewaz widze juz 3 twoja wypowiedz na jego temat, mimo iz niektore te wypowiedzi lekko wykraczaja poza tresc topicu... Natomiast ty na jakiej podstawie mogles zakpic z tego ze sie podniecam kakashim i tobim ze maja takie super extra pr0 el0 men0 sharingany, skoro wspomnialem o jednym z nich w jednym topicu? Moze nie nazwales mnie dosadnie "dzieckiem" ale napewno miales to na mysli piszac ta wypowiedz... Bo do czego moze nawiazywac tekst "osoba niedojrzala"? Podpowiem do osoby niedoroslej... A osoba niedorosla nawiazuje do dziecka... Zatem tak czy siak to tez byla forma obrazy (ja ja tak odbieram). I tu takze to moj ostatni post... Dla mnie wszystko jest jasne. Jesli dla ciebie nie jest to napisz do Kishimoto zeby zrobil chapter w ktorym kakashi i gai beda sie nawalac... Szczerze to tez go chetnie obejrze. Ale poki co zostawmy ta dyskusje nierozwiazana...

Offline

#137 2008-12-13 17:16:10

grack

https://i.ibb.co/4gFC5xZ/ssj5.png                              SSJ5

Skąd: WhiteStock gakure ;)
Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 213
Punktów :   -1 

Re: Kto jest lepszy Kakashi czy Gai

Noo nareszcie cos modrego sam mialem te dyskusje zakonczyc bo widze ze niktorych nie da sie przekonac ze jednak sharingan nie jest nie do pokonania a w zasadzie o to mi chodzilo zeby uswiadomic dla wiekszosci ze ciezka praca itd da sie pokonac geniuszy i to udowdonic po przez wlasnie taki spor nie wiem czy sensowny czy nie :]


V4S1R napisał:

Ktos kto ma do dyspozycji jedynie taijutsu nie ma szans z uzytkownikiem sharingana, ktory z reguly jest wstanie przewidziec jego nastepny ruch zanim go wykona nie wazne jak szybki jest... Wiec kakashi napewno mialby wiecej szans na wygranie walki z Gai'em niz na odwrot... A co do MS'a to mysle ze w takiej banalnej walce on nie bylby potrzebny Ale wynik ten sondy i tak bedzie tylko uzasadnieniem "kogo lubisz bardziej" a nie potwierdzeniem ich sily (bo gdyby tak bylo to wszyscy by wybrali kakasia poza kilkoma idiotami )

Zdenerowal mnie ten post i koncowka i nie jaka obraza ktora wzielem do siebie gdyz sam osobscie nie przepadam za sharinganem poniewaz zawsze ide za mniejszoscia i w tej sytuacji tez mam potwierdzenia . Co do jednego nie jestem jakims maniakiem Naruto jak to nazwales Tylko poprostu zapamietuje a czasami nawet zdaza mi sie 2 razy obejrzec jakas fajna widowiskowa walke to chyba normalne ... Fajnie Kakashi pokazal Ms a Gai Asu Kujaku jako swoje techniki ktorych po zetknieciu ciezko jest wyjsc zywym czyli rangi S no Sahringan Kaszalota oczywiscie zdobyl wieksze zainteresowanie i podziw co bylo do przewidzenia Pozatym w tym temacie nie nawiazuje do Kakuzu wiec of@   I zebym mial jakikolwiek kontakt z Kishimoto i napisal zeby do tej walki doszlo to raczej jest juz zapozno poniewaz kakashi chyba raczej zostal usmircony na co wskazywala informacja od slimaka Tsunade i to ze najpierw spotkal swoich zmarlych przyjaciol a nastepnie swojego ojca do ktorego sie przysiadl ...

Ostatnio edytowany przez grack (2008-12-13 18:26:55)

Offline

#138 2008-12-21 19:47:02

ChitosxD

Zbanowany

4952942
Call me!
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 124
Punktów :   

Re: Kto jest lepszy Kakashi czy Gai

Kakashi lepszy


http://img229.imageshack.us/img229/139/9adc2b66942ff0dfsk6ol4nd9.gif

Offline

#139 2009-01-29 18:09:05

Lancer07

https://i.ibb.co/QYSnSNz/kaioken22.png                                  Kaioken

3071397
Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 32
Punktów :   

Re: Kto jest lepszy Kakashi czy Gai

Stawiam na Kakashiego bo ma potężne jutsu i jest prawie tak dobrt w Taijutsu jak Gai a pozatym ma szczęście gdyż to on wygrał z Gaiem w papier kamień nożyce

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plinternet zawoja ciechocinek hotel wellness