Naruto Mugen, Naruto The Setting Dawn , Anime i Manga

Baza postaci || MUGEN

  • NarutoNaruto: 72
    BleachBleach: 10
    One PieceOne Piece: 3
    PozostałePozostałe: 9

#1 2011-06-07 17:08:47

jakubq

http://i43.tinypic.com/2rnj8r4.png                              Przybysz

Zarejestrowany: 2011-06-07
Posty: 1
Punktów :   

Naruto Ninja Attack

Zapraszam do grania we grę Naruto Ninja Attack
Forum gry: http://ninja-attack.cba.pl/index.php?si … 16d99c0cfe
Tam wejdźcie w Poradnik i potem wejdźcie w Temat:BYOND
tam pisze jak grać i skąd pobrać program dzięki któremu grać można.
Coś o grze:
Jest 8 wiosek:Konoha, Amegakure, Hoshigakure, Sunagakure, Mizugakure, Otogakure, Raigakure, Tsuchigakure.
Są 2 Organizacje:
Akatsuki,
Sound Organization

Zaczyna się jako uczeń akademii ale jak chcesz być lepszy to przystąp do egzaminu na Genina:
To bardzo łatwy egzamin. Idziemy do Iruki (znajduje się w każdej Wiosce w akademii) klikamy na talk i Sensei Iruka mówi nam co musimy zrobić aby zostać Geninem. 10 razy użyć Henge no Jutsu. Jeżeli jest 10 Henge to wracamy do Iruki. Potem zostaje nam już tylko napisanie egzaminu , który jest dziecinnie łatwy. Pytanie w stylu "Który klan używa Sharingan" nie powinno stanowić problemu...

Egzamin na Genina odbywa się po kilkadziesiąt razy dziennie. Jego czas nigdy nie jest dokładnie określony. Trzeba wykonać 10 Henge i czekać aż pojawi się napis : "Egzamin na Genina rozpocznie się za 5 minut".

A jak dla ciebie to za mało to zdaj egzamin na Chunina:
Czas przedstawić ci plan przebiegu egzaminu na Chunina. Kiedy jedyny raz w tygodniu pojawia się napis "Egzamin na Chunina odbędzie się za 5 minut" w każdym z Geninów pojawia się podniecenie i strach , czy uda im się sprostać wyzwaniu , jakie postawiono przed nimi. Kiedy pojawia się napis "Egzamin na Chunina właśnie się rozpoczął..." każdy Genin z każdej wioski zostaje przeniesiony na sale , gdzie odbywa się egzamin. Lepiej jednak pojawić się na sali trochę szybciej , aby zająć miejsce lub gdyby zdarzyło się coś nieoczekiwanego.

1 ETAP - Test

Polega na odpowiadaniu na pytania zawarte w teście , dla fanów Anime w pewnością nie będzie problemu. Innych pytania mogą przerosnąć. Kiedy skończymy pisać egzamin osoby którym się nie powiodło wracają do swojej wioski zawiedzeni. Osoby które zaliczyły test przechodzą do drugiego etapu.

2 ETAP - Las Śmierci

Znany każdemu z fanów Naruto Las Śmierci jest drugim etapem testu. Otrzymujemy jeden ze zwojów (Ziemi lub Nieba) i zostajemy wysłani do Lasu Śmierci. Teraz nie mamy przyjaciół , są tylko wrogowie. Musimy zdobyć drugi zwój (Jeżeli otrzymaliśmy zwój Ziemi , musimy pokonać rywala i zdobyć zwój Nieba i vice-wersa). Następnie wchodzimy do wieży , która jest na środku mapy i dziemy korytarzem do końca , tam czekać będzie egzaminator (prawdopodobnie JA-sion ). Jeżeli uda wam się wejść do wieży , to nie ma już strachu , na 100% zostałeś Chuninem. Jeżeli jednak , zdobędziesz obydwa zwoje i zabiją cię przed wejściem do wieży egzamin zostaje oblany. Zwoje przejmuje osoba która cię pokonała i to ona zostaje Chuninem. Jeżeli egzamin przerasta twój poziom może podejść do Anko , która stoi koło wieży i zrezygnować z egzaminu.

Egzaminy na Chunina odbywają się raz w tygodniu.
Dokładny dzień i godzina będzie podawana wcześniej na forum

Może chcesz zostać jouninem ale nie tak szybko mój kolego/koleżanko. Jouninów wyznacza Kage !
Jeżeli popiszesz się czymś przed Kage swojego kraju być może zostaniesz Jouninem.
Sposoby są różne , Kage wyznaczy ci trudną misje , zagadkę , albo wystarczy że go pokonasz.
Napisz do Kage swojego kraju , że chciałbyś zostać Jouninem a on wyznaczy ci zadanie.

Na Jouninie spoczywa jednak wielka odpowiedzialność. Każdy Jounin , ma za zadanie szkolić młodych Geninów przygotowujących się do testu na Chunina. Każdy Jounin zakłada zespół ze składających się 3 wybranych przez Kage Geninów. Każdy zespół zostaje także odznaczony numerem od 1 wzwyż. Jounin opiekuje się swoim zespołem do czasu , aż każdy z jego podopiecznych nie zostanie Chuninem.

Za mało ci to zostań ANBU:
Na zdobycie tej rangi jest tylko jeden możliwy sposób. (UWAGA ! Aby ją zdobyć musisz być Jouninem). Sprawa jest prosta , kiedy mamy spór z jakąś wioską wysyłani są szpiedzy ANBU , aby zbadać sytuację , lub pozbyć się jakiegoś usera. Aby nim zostać wystarczy dawać z siebie wszystko podczas wojny krajów (oczywiście , jeżeli takowa będzie).
Jeżeli Kage wywoła wojnę , wtedy każdy powyżej Genina bierze w niej udział , aby chronić wioskę.

Oczywiście , jeżeli Kage danego kraju zauważy , że jego podopieczny bardzo angażuje się w życie wioski pomaga początkującym , lub wykazuje się jakoś inaczej. Może uczynić go ANBU.

Sennin bardzo trudno nim zostać:
Aby dostać się do unikalnej elity Saninnów (tylko trzech na wioskę) Trzeba zaprezentować naprawdę niewiarygodne zdolności. Sam poziom Sannina musi wynosić 600 ! Prócz tego musi specjalizować się w Jutsu , jakie do tej pory dla każdego przeciętnego shinobi były nawet nie do wyobrażenia. Aby dostać się do testu na Sannina musisz spełniać następujące wymagania :

- 600 lv
- Aktualna ranga - ANBU
- Znajomość niewiarygodnych Jutsu.

Jeżeli spełniasz wymagania zgłoś się do Kage swojego kraju. Będziesz musiał zdać test , jego cel zależy wyłącznie od woli Kage. Być może będzie to zwykłe zaprezentowanie twojego Jutsu , bądź zabicie określonej ilości ludzi w określonym czasie. Wszystko zależy od upodobań i rygorystki władcy.

Chcesz być jeszcze lepszy to spróbuj zostać KAGE:
Zapisy na Kage danego kraju. W ciągu tygodnia Wielki Otokage (Jasion) będzie przemieszczał się po wioskach aby oglądać walki o tytuł Kage danego kraju. Każdy Kage władać będzie swoim krajem , utrzymywać pozytywne lub negatywne stosunki z innymi krajami. Toczyć wojny , lub wspomagać sojuszników. Kage zostajesz na czas nie określony. Jeżeli podpadniesz rozdając rangi , tracisz status. Jeżeli zrezygnujesz z z gry to logiczne że tracisz status z tym , że jeśli rezygnujesz możesz wybrać swojego następce , którego minimalna ranga to : Sannin. Lub ostatnia opcja , będziesz toczyć wojnę z jednym z krajów i twoja wioska przegra , tracisz status Kage. W każdym z tych wypadków jeżeli przywódca kraju znika trzech Sanninów wioski będzie walczyć o tą rangę. Ostatni który zostanie na placu boju zostaje Kage , tym samym musi awansować jednego z ANBU na rangę Sannina aby zajął jego miejsce. (We wiosce zawsze musi być 3 Sanninów).

A może chcesz dołączyć do Akatsuki lub Sound Organization
Jak chcesz to napisz w grze do Lidera Akatsuki lub Sound Organization

Ja właśnie jestem Liderem Akatsuki i szukam chętnych do Akatsuki codziennie jestem na grze to możecie pisać.

Ostatnio edytowany przez jakubq (2011-06-07 17:09:34)

Offline

 

#2 2012-01-08 13:00:06

Zomu

http://i43.tinypic.com/2rnj8r4.png                              Przybysz

Zarejestrowany: 2012-01-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: Naruto Ninja Attack

Nawet fajne...

Offline

 
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB
Nowe postyNowe posty || Brak nowychBrak nowych postów || zablokowanyTemat zablokowany || Nowe postyTemat przyklejony

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl