Baza postaci MugenArchive

  • Polecamy stronę mugenarchive. Jest to największy zbiór postaci do mugena ze wszystkich anime. Baza cały czas aktualizowana. Pobierz swoich ulubionych bohaterów i dziel się opiniami na naszym forum. Bądź częścią społeczności
    Baza postaci

Ogłoszenie

Witaj na pradawnym forum , które w czasach starożytnych tętniło życiem. Dzisiaj inna epoka, fora internetowe nie mają już takiej popularności, ale mimo to zajrzyj do nas , napisz posta lub na chacie od czasu do czasu. Zagraj w mugena z postaciami ze swojego ulubionego anime. Niech pojawi się nuta nostalgii. Stary Leśniczy wciąż tutaj mieszka :)

Arturia-Pendragon-95017-thumb Edward-Elric-Fix-AI-30783-thumb Gintoki-39783-thumb Goku-MUI-92988-thumb Goku-SSB-22899-thumb Gon-17939-thumb Ichigo-Final-39597-thumb Inuyasha-Diogo-76243-thumb Ippo-42350-thumb jotaro-spr-4-E30-thumb Kenshin-33694-thumb n-Lkn-thumb Natsu-73764-thumb Saitama-78668-thumb Seiya-43859-thumb SM-Luffy-TS-45684-thumb Tanjiro-31403-thumb Toriko-by-Trafalgar-Lawzz-19895-thumb


#1 2009-08-02 19:06:42

EmjayxD

https://i.ibb.co/8gPdhKb/special.png

Skąd: Hueco Mundo
Zarejestrowany: 2008-07-01
Posty: 319
Punktów :   

Axis Powers Hetalia

A w skrócie po prostu Hetalia ^^ Nudziliście się kiedyś na lekcjach o wojnach światowych? Nic z tego nie rozumiecie? No to trafiliście na odpowiednie anime! Oto Hetalia-zarówno manga jak i anime opowiadające o wojnach w sposób nigdy dotąd nie spotykany. Każdy kraj reprezentowany jest przez jedną postać.Każda z nich posiada unikalne cechy charakteru wynikające ze stereotypów i nawyków. I tak oto Niemcy-Ludwig, to hardy gość, trochę wybuchowy (zwłaszcza przy beczce piwa), jego hobby to praca i wytwarzanie słodyczy, polega głównie na technice, odżywia sie kartoflami(xD) I wurstcikami. Włochy są ciamajdowatą beksą chociaż to główny bohater story.Japonię reprezentuje otaku Honda, pasjonujący się robieniem miniaturek U-Bootów w 12 kolorach xD Tja i tak oto mamy państwa osi. Co do aliantów- każdy ma własny niepowtarzalny image xD Zapewne sądzicie że Polski tam nie ma? Owszem jest -naszym przedstawicielem jest niejaki Feliks Łukasiewicz,lubiący jeść paluszki i powtarzać ciągle słowo "totalnie" xD Stosunki między państwami są pokazane w zabawny i luźny sposób. Seria składa się z 26 epków, które moim zdaniem są za krótkie. Poza głównym wątkiem istnieje także Chibitalia/Tycitalia, w tej części poznajemy historię Włoch, jak to z nimi było sami się przekonacie.Niewątpliwą zaletą tej części anime jest styl chibi-jak oni słodko wyglądają. Humor moim zdaniem stoi na wysokim poziomie, czytając mangę naprawdę można się uśmiać- Rosja powtarzająca słowo kołchoz i skupiający swe myśli wokół "wody ognistej" xD...lub jak w anime Niemcy odnajdują Włochy w skrzynce z pomidorami-haha nie zdaje sobie sprawy w co się pakuje pozwalając Włochom się  z nim zaprzyjaźnić...Naprawdę polecam serię zwłaszcza że manga ma pełen polski przekład, anime mnie po prostu urzekło, ending jest fantastyczny^^ Nie wiem jak to się stało że moim ulubieńcem stał się Ludwig...ale z reszta oni wszyscy są genialni^^ więcej o hetali- manga, postacie, opisy znajdziecie na hetalia.com.pl a znaleźć epki bardzo łatrwo. Druga seria ma pojawić się na jesieni^^ Myślę, że wam się spodoba^^ Nie chcę wam zdradzać za wielu szczegółów więc opis w miarę treściwy i krótki



http://ebulliencejj.files.wordpress.com/2009/01/hetalia.jpg


http://i775.photobucket.com/albums/yy35/aruaruaru/UKsig.png

Offline

#2 2009-08-04 12:49:09

Pryza

https://i.ibb.co/NjnZzxX/elite.png

a po co ci moje gg?
Skąd: Burgundia
Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 3602

Re: Axis Powers Hetalia

Zerknąłem przypadkowo na ten temat, przeczytałem opis i...skusiłem się ;D Bardzo rzadko, przekonuje mnie opisanie jakiegoś anime, ale już samo przedstawienie fabuły mnie oczarowało, a kiedy zacząłem oglądać było jeszcze lepiej. Niewątpliwie największym atutem, tego tytułu jest humor. Każda scena z bohaterami jest naszpikowana śmiesznymi sytuacjami, czasami aż twarz bolała od śmiania się ;D
Moim faworytem w tym anime, zostaną chyba Włochy...kiedy krzyczy on: PAAAASTAAA! tym swoim głosikiem, nie mogłem wytrzymać ze śmiechu.
Kiedy masz jakiś zły dzień, albo chcesz sobie poprawić humor - oglądaj śmiało, szczególnie, gdy dużo czasu, na przerobienie anime nie trzeba.
Polecam.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpakiet spa Ciechocinek