Baza postaci MugenArchive

  • Polecamy stronę mugenarchive. Jest to największy zbiór postaci do mugena ze wszystkich anime. Baza cały czas aktualizowana. Pobierz swoich ulubionych bohaterów i dziel się opiniami na naszym forum. Bądź częścią społeczności
    Baza postaci

Ogłoszenie

Witaj na pradawnym forum , które w czasach starożytnych tętniło życiem. Dzisiaj inna epoka, fora internetowe nie mają już takiej popularności, ale mimo to zajrzyj do nas , napisz posta lub na chacie od czasu do czasu. Zagraj w mugena z postaciami ze swojego ulubionego anime. Niech pojawi się nuta nostalgii. Stary Leśniczy wciąż tutaj mieszka :)

Arturia-Pendragon-95017-thumb Edward-Elric-Fix-AI-30783-thumb Gintoki-39783-thumb Goku-MUI-92988-thumb Goku-SSB-22899-thumb Gon-17939-thumb Ichigo-Final-39597-thumb Inuyasha-Diogo-76243-thumb Ippo-42350-thumb jotaro-spr-4-E30-thumb Kenshin-33694-thumb n-Lkn-thumb Natsu-73764-thumb Saitama-78668-thumb Seiya-43859-thumb SM-Luffy-TS-45684-thumb Tanjiro-31403-thumb Toriko-by-Trafalgar-Lawzz-19895-thumb


#46 2009-01-11 14:34:08

Krucza

https://i.ibb.co/VJh3mvB/ssjaa.png                                SSJ1

Skąd: Tychy ^^
Zarejestrowany: 2007-10-25
Posty: 42
Punktów :   
WWW

Re: DEATH NOTE

To anime jest jednym z lepszych, jakie oglądałam. Bardzo wciąga, ma ładną kreskę i nie pojawiają się te okropne filtery . Jednym słowem: ciekawa rzecz, polecam


http://dragcave.net/image/9p6n.gif

Offline

#47 2009-01-19 16:27:21

Akane-chan

https://i.ibb.co/4gFC5xZ/ssj5.png                              SSJ5

1130608
Skąd: Karakura City
Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 1002

Re: DEATH NOTE

Anime jest na serio boskie. Hmm, sama nee wiem... Najbardziej lubiłam L, oczywiście, Raito też był fajny.... Mello i Near mi się nie podobali. Jacyś, tacy przerysowani. Hmm z shinigami to oczywiście Ryuuk który jest bardzo słodki xD i Rem, ale mam do niej żal, za zabicie L Hmm Misę polubiłam po jakimś tam 20 odcinku chyba. Muzyka... Jednym słowem extra! The World, What's up people, są naprawdę świetne. Endingi też zasłgują na uznanie. I nie tylko. Także muzyka w tle tego anime, jak śpiewy chóralne, bardzo pasują do nastroju anime. Hmm, trochę szkoda że anime ma tylko 37 odcinków. Obejrzałam to w niecały tydzień. Największym minusem jest zakończenie. Tak jak anime, wypadło świetnie, tak zakończenie bardzo mnie zawiodło. Skończyłam oglądać to wczoraj ^^ Podsumowując:
Plusy -
1. Barwne postacie! Raito, pozornie zwykły nastolatek, ze śmiertelną bronią w ręku. L - człowiek którego najlepszym przyjacielem okazał się jego największy wróg.
2. Wzruszające sceny. Ja praktycznie nigdy nie płaczę, tak już mam. No cóż, nie licząc filmów. Ja, popłakałam się: pierwszy raz, nastąpił, gdy L, umył Raito nogi. To było mega BL, a ja kocham yaoi ^^ No i się wzruszyłam. Następna scena. No oczywiście, śmierć L. Bożee, to naprawdę był szok! Jedna z ważniejszych postaci umiera! Naprawdę się tego nie spodziewałam. Tak naprawdę, to tak zaczęłam wyć, że spadłam z krzesła i matka przyszła się spytać co się stało xD No i ostatni raz, podczas 37 odcinka. Ehh, przy każdym dobrym anime, płaczę podczas ostatniego odcinka. Nie chcę się rozstawać z ulubionymi postaciami ^^ No i, wzruszyło mnie to, jak Raito, szedł do tej jakby wieży, i przypominał sobie wszystko, co się stało wciągu ostatnich sześciu lat. I jeszcze gdy "spotkał" siebie, w dniu gdy znalazł notatnik.
3. Uzależnienia. No, nie wiem jak innych, ale mnie to naprawdę zaciekawiło. trójka geniuszy - L,near, Mello, mają uzależnienia. L - oczywiście mnóstwo słodyczy ^^ Near - zabawki x_X Ciągle się nimi bawił, zachowując się niczym małe dziecko. Mello - ciągle pogryzał tą swoją, tabliczkę czekolady. No i oczywiście Ryuuk, i jego zamiłowanie do jabłek xD
4. Muzyka. Jak już wspominałam, naprawdę wpada w ucho ^^ Openingi i endingi mam na mp3, i często ich słucham. Ta w tle, tak jak wspominałam, również mi się bardzo podoba. Pasują do scen w anime, i tworzą świetny klimat, i trudno nie wczuć się w brzmienia.
5. Kreska. Kolejny plus. postacie wyglądają extra. Anime jest podtrzymane w mrocznych kolorach. W ogóle nie widziałam nic różowego chyba xD Hmm, ja we wszystkich anime jakie obejrzałam, w narysowanych postaciach, zawsze zwracam uwagę na oczy. W Death Note, są one naprawdę świetne. Szczególnie oczy L xD Ale gdy np. Raito w ostatnim odcinku zwariował, jego tęczówki i źrenice, były całkiem malutkie, bardzo mi się to spodobało ^^
6. I największy plus czyli... Historia! W ciągu 37 odcinków mija 6 lat. 6 lat panowania "boga" zwanego przez ludzi Kirą. Zabijał on przestępców, uwalniając w ten sposób świat od wielu morderstw, czy kradzieży. Tak na prawdę Kira, jest zwyczajnym nastolatkiem. No może nie zwyczajnym - ma świetne oceny i jest  prawdziwym geniuszem. Pewnego zwyczajnego, nudnego dnia w szkole, zobaczył spadający notes. Na przerwie podnosi go, i zabiera do domu. Notes ten, okazuje się nie być zwyczajny - ma on moc zabijania ludzi, których zna się tylko nazwisko i wygląd. Notes ten, okazuje się być własnością prawdziwego Shinigami... itd itd. ^^ Historia ta jest dłuuuga więc nie ma się co rozpisywać... Hmm, co do fabuły, mogę dodać, że ja w paru miejscach, w ogóle nie mogłam się połapać o co chodzi xD Starcie dwójki geniusy, nic dziwnego, że JA wielu rzeczy nie mogłam zrozumieć xD
Niestety przyszedł czas na minusy...
1. Zakończenie. Niestety. Wiele spraw się nie wyjaśniło. Np. nee zrozumiałam dlaczego Misa stała na takim jakby słupie, i patrzyła się w dół. Może domyśliła się że Raito umrze, i chciała popełnić samobójstwo? Nee dowiem się tego... Hmm może w mandze będzie coś więcej?
2. Near - Kolejny minus. Postać, moim zdaniem, przerysowana od L. W ostatnich odcinkach nawet go trochę polubiłam - ale nie za bardzo ^^
Hmm z minusów to chyba tyle ^^

Omg, ale się rozpisałam xD

Ostatnio edytowany przez Akane-chan (2009-01-19 22:13:16)


http://tnij.org/dxto
http://tnij.org/dzue Sebastainek <mdleje>

Offline

#48 2009-01-20 03:12:14

 Taboretto

https://i.ibb.co/8gPdhKb/special.png

gg ukradli ;(
Skąd: Đîńńč
Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 1542

Re: DEATH NOTE

Death Note-Gdyby nie Naruciak byloby na pierwszym miejscu w moim rankingu anime dlaczego?
Po pierwsze i najważniejsze: Fabula po prostu wciąga.Gdy scigali tego kolesia który mial tą Shinigami (ehh pozapominalem ich imion ) Po prostu ten odcinek oglądalem z zapartym tchem! Do tego niesamowite polączenie różnych zależności w fabule jest po prostu genialne!
Po drugie: Postacie jest ich w prawdzie niewiele i praktycznie liczą się tylko Shingami i osoby je posiadające no i nasz koffany L brudasek którego na buciki nie stać a przecież w limuzynie jeździ xD Do tego inteligencja dwóch przeciwnków: Raito i L po prostu zaskakuje
Po trzecie: Kreska jest najlepszą jaką do tej pory widzialem.Bardzo realistyczna i mroczna podkreślająca klimat tego typu anime
Po czwarte: Muzyka wpada w ucho.Choć  wolalem 1 opening i ending I ta muzyka w czasie pościgu dodawala emocji do tego co się akurat dzialo
Po piąte i ostatnie: czyli odbiór u widza w tym przypadku mnie Jak już wymienilem na początku anime które naprawde wciąga bo po prostu nigdy do końca nie wiadomo co się stanie w następnym odcinku.Niestety zatrzymalem się na odcinku gdzie ginie L (co mnie bardzo zasmucilo bo byla moja ulubiona postać ) I dalej nie oglądam bo dalej odcinki na necie nie dzialają xd
P.S. Aż mnie dziwi to że jeszcze nie pisalem w tym temacie

Ostatnio edytowany przez narutowinner (2009-01-20 03:16:22)

Offline

#49 2009-01-20 09:39:35

NeLieL

https://i.ibb.co/QYSnSNz/kaioken22.png                                  Kaioken

163106
Skąd: MexicoCity
Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 30
Punktów :   

Re: DEATH NOTE

mi sie podoba ale nie doruwnuje naruto


zauwazyłes mnie no brawo

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plciechocinek sale konferencyjne