Naruto Mugen, Naruto The Setting Dawn , Anime i Manga

Baza postaci || MUGEN

  • NarutoNaruto: 72
    BleachBleach: 10
    One PieceOne Piece: 3
    PozostałePozostałe: 9

#1 2011-06-06 00:53:50

Miklin

http://i43.tinypic.com/2rnj8r4.png                              Przybysz

Zarejestrowany: 2008-01-17
Posty: 1
Punktów :   

Ninja Story 2D MMORPG NAJLEPSZY PROJEKT W POLSCE ! POLECAM !

http://img833.imageshack.us/img833/4154/ninjastory2.png


Ninja Story 2D !Silnik : Modification 2.6


[color=#FF0000]WstępCzy jesteś fanem Mangi i Anime Naruto ? Jeśli tak,to gra Ninja Story jest dla Ciebie spełnieniem marzeń ! Miło spędzony czas,życzliwa ekipa,klimat Naruto i wiele możliwości,to tylko to tylko przedsmak tego,co ujrzysz w grze.

Pracę zaczęły się stosunkowo niedawno,bo na początku Maja 2011 (Co widać po screenach).


FabułaPostaram się teraz przybliżyć zarys fabuły wersji DEMO ! (Planowane będzie najpierw to wydanie,by przyciągnąć graczy,potem zaczną się prace nad wersją pełną,która będzie oczywiście obfitować w nowości.Czy będzie na innym silniku ? Na to pytanie nie jestem wstanie w tym momencie odpowiedzieć).

W demie będzie minimum dwie wioski - Wioska Liścia oraz Wioska Piasku (Czy więcej,zależeć będzie od map teamu i postępu prac).
Na początku,jak można się było łatwo domyślić,zaczniemy jako studenci akademii Ninja.Do 15 levela będziemy zabijać mało wymagające potwory jak psy,koty i inne dzikie zwierzęta przeszkadzające w funkcjonowaniu prostych ludzi.Jednak zwykłe expienie byłoby nudne prawda ? Oczywiście ! Już w wersji demo studenci będą mogli wykonywać specjalnie napisane na tą okazję Questy !
Za wykonanie Questa gracz dostanie oczywiście odpowiednie wynagrodzenie w postaci ekwipunku,złota lub innych przedmiotów.
Po wbiciu 15 levela należy czekać na dzień eventu.
Raz w tygodniu Kage i starszyzna wiosek będą sprawdzać siłę adeptów w odpowiednio przygotowanych miejscach (Zdradzę,że oprócz zabijania mocniejszych potworów trzeba będzie wykonać misję,lecz niech ostatni etap pozostanie tajemnica .
Gdy otrzymamy nową rangę (Genina),specjalne jutsu i klucz do opuszczenia akademii zostajemy przydzieleni do wioski.
Na dzień dobry młody ninja będzie musiał wykonać prostą misję,po tym zostanie oprowadzony po swojej wiosce i jej okolicach.
Po tych czynnościach będziemy mogli się doskonalić na wielu expowiskach.
Kiedy osiągniemy 40 level i będziemy czuli że to ten moment,można przystąpić do egzaminu na Chunnina ! (Egzamin będzie raz w miesiącu).
Wszystko przebiegać będzie jak w "Naruto" (Oprócz testu pisemnego).
Jeśli zostaniemy Chunninem,będziemy mieli większe przywileje w wiosce, i podstawowe wyposażenie tejże klasy możemy znów udać się na trening siły.

Po wbiciu minimum 75 levela,Kage naszej wioski może zarządzić wybory Jounnina(Warunek,musi być minimum 2 kandydatów),Najsilniejszy Chunnin zostanie Jounninem,będzie on wtedy miał wiele "do powiedzenia" w wiosce,respekt i kilka bonusów,które pozostaną póki co tajemnicą.

Przy 150 levelu,gdy potwierdzimy swoją siłę w pojedynku z innymi Jounninami Kage może nas mianować Sanninem (Max 3 na wioskę)
Sannin to pierwsza klasa brana pod uwagę przy wyborze Kage - Warto się więc starać,do tego raz w miesiącu możemy wyzwać władcę wioski na pojedynek o jej przewodnictwo.Jeśli Kage przegra,odchodzi z wioski i zostaje Mising-nin,a my nowym Kage.

Mising-nin to ninja którzy nie są w żadnej wiosce,można będzie takowych reprezentować,lecz wtedy odejdzie nam wiele ciekawych misji i jest warunek - Jeśli odejdziesz ze swej wioski,nie jesteś uwzględniany podczas wyborów na poszczególne klasy.

Czy w demie będą organizacje takie jak Akatsuki,Hebi,7MM itp ?

Nie mam pewności,lecz w tym momencie jestem za tym,by ich nie było.
Jeśli już zostaną dodane do dema,to będą bardzo okrojone.Zaś w pełnej wersji,za drobną opłatą wszystkie te organizacje będą zrobione "jak należy"

Czy taka sama sytuacja będzie z klanami ?

Tak,z tym że na 100% nie ujrzymy ich w demie.Screeny:http://img839.imageshack.us/img839/7344/70340805.png


Poszukiwany Team !
Jeśli chcesz stworzyć najlepsza w historii iście Polską grę 2D o w klimacie Naruto to nie czekaj,dołącz do teamu !

W tym momencie w ekipie jestem tylko Ja (Miklin),lecz myślę że jestem na dobrej drodze by użytkownik Maniek225 dołączył do mnie jako drugi Leader Teamu.

Poszukuję:

Grafików ( Proste prace,loga,jakieś obrazki,avatary,w przyszłości GUI )

Skrypterów ( Wiem,nikt pewnie nie ma czasu się tym zająć,ale gdyby ktoś się znalazł to pomogło by to projektowi w dużej mierze)

MAPPERÓW ! (Niestety,ja nie mam polotu ani wyobraźni,to wyklucza mnie z robienia map.Przyda się każdy kto miał jakieś doczynienie z mapami !)

Jeśli ktoś ma doświadczenie w innych specjalizacjach i chce pomóc to niech napisze,porozmawiamy.

Ewentualny Team chciałbym podzielić na kilka (Pod)Teamów,każda specjalizacja - inny team z najbardziej doświadczoną i uzdolnioną osobą jako liderem.Myślę że to wszystko.Jeśli ktoś ma jakieś pytania to zapraszam na PW i GG:12289540 (Proszę o przedstawienie się na samym początku - Tak,wystarczy nickiem z CLLPSD...nie potrzebuję danych osobowych).


Aktualnie w teamie:Główni Admini:
Miklin
Maniek225

Strona:
Axer   
Marcelol

Grafika:
Ryuken12
KamiloRTS

Map Team:
Artcool(Szef)
Culler
BahomethJeśli chcesz z nami pracować,nie czekaj. NAPISZ !   Strona projektu:

http://ninjastory.pl/

Forum:

http://forum.ninjastory2d.cba.plPozdrawiam

`Miklin

Ostatnio edytowany przez Miklin (2011-06-06 00:56:35)

Offline

 
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB
Nowe postyNowe posty || Brak nowychBrak nowych postów || zablokowanyTemat zablokowany || Nowe postyTemat przyklejony

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwideofilmowanie Szczecin Prawnik Poznań dentysta Szczecin blogseo.info.pl najtansze-zaproszenia-slubne.eu