Baza postaci MugenArchive

  • Polecamy stronę mugenarchive. Jest to największy zbiór postaci do mugena ze wszystkich anime. Baza cały czas aktualizowana. Pobierz swoich ulubionych bohaterów i dziel się opiniami na naszym forum. Bądź częścią społeczności
    Baza postaci
  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Witaj na pradawnym forum , które w czasach starożytnych tętniło życiem. Dzisiaj inna epoka, fora internetowe nie mają już takiej popularności, ale mimo to zajrzyj do nas , napisz posta lub na chacie od czasu do czasu. Zagraj w mugena z postaciami ze swojego ulubionego anime. Niech pojawi się nuta nostalgii. Stary Leśniczy wciąż tutaj mieszka :)

Arturia-Pendragon-95017-thumb Edward-Elric-Fix-AI-30783-thumb Gintoki-39783-thumb Goku-MUI-92988-thumb Goku-SSB-22899-thumb Gon-17939-thumb Ichigo-Final-39597-thumb Inuyasha-Diogo-76243-thumb Ippo-42350-thumb jotaro-spr-4-E30-thumb Kenshin-33694-thumb n-Lkn-thumb Natsu-73764-thumb Saitama-78668-thumb Seiya-43859-thumb SM-Luffy-TS-45684-thumb Tanjiro-31403-thumb Toriko-by-Trafalgar-Lawzz-19895-thumb


#1 2009-08-12 20:35:43

Semaru

https://i.ibb.co/8gPdhKb/special.png

status reido@aqq.eu
15714535
Skąd: jest to Forum?
Zarejestrowany: 2008-02-08
Posty: 1805
WWW

BYOND F.A.Q

Małe FAQ dotyczące BYONDa:
Pozwolenie od Oxina

1.

Pytanie:
Co to BYOND?
Odpowiedz:
BYOND jest platformą do gier, można zaprogramować własną grę MMORPG 2D bez problemów, lub zagrać w czyjąś


2.

P:
Jest to płatne?
O:
BYOND jest darmowy, jedyną płatną rzeczą jest konto Premium


3.

P:
Gdzie mogę się zarejestrować?
O:
Zarejestrować można się tutaj


4.

P:
Rejestruję swoje konto na stronie, lecz nie chce przyjść do mnie Mail z linkiem aktywacyjnym do konta
O:
Jeśli korzystasz ze skrzynki mailowej z końcówką .pl jest to bardzo często spotykane, przejdź na skrzynkę z końcówką .com (GMail, InBox, Mail, HotMail Osobiście polecam GMail)


5.

P:
Dostałem Mail Aktywacyjny lecz gdy klikam na link widzę błąd: "Your email verification failed. Your aplication may have expired.Try Again!"
O:
Najprawdopodobniej czas który miałeś na aktywacje konta minął i musisz założyć je od nowa


6.

P:
Gdy zakładam server do gry nikt nie może do niego dołączyć z wyjątkiem mnie.
O:
Może to być spowodowane z paru powodów
Możliwe że twój internet używa wewnętrznego IP który jest nieosiągalny przez innych
Może być to też wina Firewalla lub Routera, Dodaj wszystkie Aplikacje BYOND'a (BYOND, DreamMaker, DreamDeamon) do wyjątków w firewallu.

7.

P:
Podczas ładowania jakiejkolwiek gry wczytywanie zawiesza się i nie chce dalej ruszyć
O:
Pomaga na to usunięcie plików cache (Moje Dokumenty/Byond/cache) gdy to nie pomoże najlepiej przeinstalować BYONDa


8.

P:
Podczas włączania gry widać błąd "Dream Seeker is too far out of date."
O:
Najwidoczniej server korzysta z innej wersji BYONDa, wejdz do Sekcji Downloadu i pobierz najnowszą wersję


9.

P:
Error (network connection not working / hub server down / BYOND Central down)
O:
Dodaj Aplikacje BYONDa do wyjątków w swoim Firewallu
Jeśli korzystasz z internetu przez router skonfiguruj "port fowarding" Wybierz swój router stąd i podążaj za instrukcjami
Jeśli błąd wyskakuje nadal oznacza to że BYOND jest aktualnie niedostępny


Topic przyklejam, zaoszczędzi wiele niepotrzebnych tematów, GZ Semi za pracke // Oxi

Ostatnio edytowany przez Semaru (2009-08-12 20:38:00)


http://www.mzzt.net/tf2/crit/light/heavytaunt/D99A2D/Semaru/blue/Narutowinner.png
http://timecard.tf2.net.pl/sig/76561198000890064.png

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpakiet spa Ciechocinek