Naruto Mugen, Naruto The Setting Dawn , Anime i Manga

Baza postaci || MUGEN

  • NarutoNaruto: 72
    BleachBleach: 10
    One PieceOne Piece: 3
    PozostałePozostałe: 9

Radio AOI

#1 2009-05-05 17:38:26

 Minato

http://i41.tinypic.com/f83m9.png

1508615
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 2140

Czas Pogardy

Chciałby zapoczątkować nową sesje obsadzoną w świecie fantasy.

Czas Pogardy
Elianor  piękny wyidealizowany świat, w którym żyją w harmonii różne rasy: elfy, magowie, krasnoludy, ludzie, smoki, niziołki. Eony temu bóg światła Lumino zwany także „Opiekunem Światła” przegnał z niej wszelkie zło i zapieczętował je w „Pustce” (w innym wymiarze ).  Najpotężniejsi z nich byli trzej bogowie Brian (bóg wojennego szału,  oraz wszelkich negatywnych intencji, dzierżący wielki miecz zawsze pokryty krwią swych ofiar), Skkub (bóg  chorób,  rozkładu, bólu i cierpienia trzymający w dłoni sierp), Drego (bóg śmierci i ognia. Jego atrybutem jest młot).
Stworzenia w Elianor żyły wieki w spokoju dopóki Lumino zmęczony pieczą nad światem zapadł w sen. „Bramy Piekieł”, bo tak nazwano drzwi do Pustki, zostały wyłamane od środka,  gdyż siły tam zamknięte przez ten cały czas wrosły w siłę. Na Elianor rozlała się fala plugastwa powodując zarazy oraz mutacje. Spaczone istoty wykonując wolę swych panów chcą odnaleźć Opiekuna Światła i wykraść  pieczęć słońca która pozwoli trójce przekroczyć Bramę Piekieł i wejść do realnego świata.
Na szczęście jest jeszcze nadzieja. Wielka rada po raz ostatni zebrała się i wysłała w świat kilkoro śmiałków, którzy mają nie dopuścić do kradzieży pieczęci oraz maja zamknąć i zniszczyć bramę aby zło już nigdy się przez nie nie wydostało.

Rasy i kasty

Elfy

http://img57.imageshack.us/img57/3962/drown.jpgMroczne Elfy- zamieszkują podziemia, i bardziej preferują mrok niż jasność dnia. Urodzeni szermierze i skrytobójcy. Mistrzowie w sporządzaniu trucizn. Posiadają wrodzone zdolności magiczne takie jak rzucenie czaru kuli całkowitej ciemności lub ognia reaire (które bardziej dezorientują przeciwnika niż go parzą).

http://img147.imageshack.us/img147/5272/elfzielony.jpgElfy Zielone- zwane także Leśnymi. Najbardziej za wszystkich elfów umiłowały las. I najlepiej się w nim czują. Są świetnymi zwiadowcami oraz łucznikami. Potrafią rozmawiać z roślinami i zwierzętami.


http://img139.imageshack.us/img139/4757/wysokieelfy.jpgWysokie Elfy- zwane także Elfami Światła. Najpotężniejsze z pośród swoich pobratymców na powierzchni. Władają "słowem", czyli prastarą magią stworzenia. Nie przepadają za walką w ręcz, lecz gdy są do tego zmuszone są potężnymi przeciwnikami.

Ludzie

http://img220.imageshack.us/img220/3416/barbarzyca.jpgBarbarzyńca- najsilniejszy spośród rasy ludzkiej. Nie grzeszy rozumem ale za to nadrabia to wszystko wojennym szałem w którym bardzo ciężko go powstrzymać. Bardzo wytrzymały i odporny.

http://img26.imageshack.us/img26/8493/wojownik.jpgWojownik- Wojownik jest wszechstronną klasą do walki bronią, z umiejętnościami zadawania oraz absorbowania pokaźnej ilości obrażeń. Wojownicy nie mają wprawdzie żadnych magicznych umiejętności, jakkolwiek jest to rekomendowane poprzez szereg zdolności bazujących na systemie "wściekłości" , od którego są zależni. Przedstawiciele tej klasy mogą występować jako tanki oraz jako osoby zadające obrażenia bronią. Wojownicy mogą używać każdego rodzaju broni i pancerza oprócz różdżek.

http://img24.imageshack.us/img24/5374/owca.jpgŁowca- jest myśliwym-wojownikiem, człowiek lasu. Mistrzowsko posługuje się z bronią, zdolnościami tropienia i łowiectwa. Łowcy również pomagają zbłądzonym podróżnikom, wędrowcom oraz uczciwym wieśniakom. Jeżeli ktoś chce zostać łowcą, musi odznaczać się ponadprzeciętną siłą oraz mądrością.

Krasnoludy

http://img246.imageshack.us/img246/8356/krasnolud1yi6.jpgKrasnoludy Bojowe- uwielbiają pić ale nic tak ich nie cieszy jak dobra walka. Ulubiona broń to młot lub topór. Silne i wytrzymałe. Swoim niskim wzrostem zmylili już


http://img75.imageshack.us/img75/7026/priest1.pngKrasnoludzki Kapłan- włada magia runiczną. Jest nie tylko krasnoludzkim magiem ale także świetnym wojownikiem. w razie potrzeby potrafi nieźle dołożyć nie jednego przeciwnika. Odporni na wiele zaklęć.

Czarodzieje

http://img222.imageshack.us/img222/7817/nekromanta.jpgNekromanta- zajmuje się czarną magia. Pasjonuje go mroczna magia oraz wzywanie duchów które kontroluje i wykorzystuje

http://img222.imageshack.us/img222/9411/kaoan.gifKapłan- praktykuje się w magii światła. To znaczy leczy, wskrzesza i wzmacnia siebie i swoich sojuszników.

http://img65.imageshack.us/img65/8476/druid.jpgDruid- ukochał sobie najbardziej naturę. Profesjuje się w wzywaniu zwierzat i wykorzystywaniu sił natury. Dzielą się na specjalizacje ziemi, ognia, wody i powietrza.

http://img70.imageshack.us/img70/9833/z4347224o.jpgMag- to wszelako uzdolniony ale może z ograniczonym postępem.


Smoki


http://img219.imageshack.us/img219/2594/biaym.jpgBiały- Zwane także smokami lodowymi. Najmniejsi  przedstawiciele smoczego rodu. Większość z nich jest zwykłymi drapieżnikami o zwierzęcych instynktach. Ich pyski wykrzywia grymas wściekłości - nie widać nawet śladu przebiegłości, cechujących inne gatunki smoków.

http://img216.imageshack.us/img216/1097/zielony.jpgZielony- To istoty wojownicze, które zwykle atakują nawet niesprowokowane. Ich spojrzenie potrafi sparaliżować ofiarę.

http://img219.imageshack.us/img219/1611/zotysmok.jpgZłoty- są istotami mądrymi i pełnymi gracji, a także zwinnymi. Nienawidzą niesprawiedliwości i nieuczciwości. Często wyruszają w świat, by szerzyć dobro, zwykle w postaci człowieka lub zwierzęcia. Sama ich obecność przesyca powietrze magią.

http://img219.imageshack.us/img219/5655/czerwonyn.jpgCzerwony- Gatunek najchciwszy ze wszystkich. Nieustannie starają się powiększać swe i tak ogromne skarbce. Należą też do istot niezwykle próżnych. Zawsze są dumne i nie ukrywają pogardy, którą obdarzają wszystkich.

http://img27.imageshack.us/img27/6750/czarnyh.jpgCzarny- Mają okropny charakter. Są przebiegłe i złośliwe - wszystkie te cechy odbijają się w złowrogo wyglądających pyskach tych istot. Wprost przepadają za pieniędzmi. Starsze okazy czasami chwytają humanoidów i przed ich zabiciem, wypytują o sterty złotych, srebrnych i platynowych monet.

Wszystkie smoki to będą można powiedzieć pisklaki. Na czas misji przyjmą postać człowieka, lecz nadal będą posiadać swoje smocze moce.Wielki Gaj Entów w dolinie Losandriel
Przybyło wielu posłów ras Elianor. Została wybrana drużyna już wyrusza.
Król Elesmer żąda aby się wszyscy przedstawili!!

Ostatnio edytowany przez Minato (2009-05-06 23:35:19)


http://img200.imageshack.us/img200/3530/sygna1.jpg
Rzuć GIMP'a przejdź na PS'a!!

Offline

 

#2 2009-05-05 18:41:48

Oxinion

http://i40.tinypic.com/241meeg.png

największa tajemnica świata ;p
Skąd: Rz-ów
Zarejestrowany: 2009-01-01
Posty: 439
WWW

Re: Czas Pogardy

Pierwszy na miejscu zebrania pojawił się Mroczny Elf, zapotrzony był w zbroje, długi miecz, malutką kusze na zatrute strzałki, była to wysoka postać, włosy miał kolorze białym zaś skóra była charakterystyczna dla tej klasy Elfów. Spokojnie usiadł, po czym pojawiła sie reszta bohaterów

Sandro
-Więc zaczne ja, jestem Mrocznym Elfem z rodu Jenestaja, przybyłem tutaj aby zaprzestać pladze zła, moja imię to Sandro, nie przepadam za innymi osobami, sądze że możecie mi nawet przeszkadzać ale jak widze jest tu kilka bardzo dobrych osób które mogą mi pomóc w powstrzymaniu krwawej plagii.
Jestem bardziej strategiem niż osobą do ataku, jednak w ataku też sprawdzam sie nienajgorzej, jednak umiem też ogień reaire, przydatna zdolność do
zaskoczenia przeciwnika. Dobra ja sie przedstawiłem teraz czekam na was

*Mam nadzieje że nie będą mi sie pałętać pod nogami*

Ostatnio edytowany przez Oxinion (2009-05-07 17:35:34)


System of A Down <3 Drums : )

Offline

 

#3 2009-05-05 18:51:03

Pryza

http://i17.tinypic.com/6g9cykn.png

a po co ci moje gg?
Skąd: Burgundia
Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 3602

Re: Czas Pogardy

Godfryd Rivendal

Wystąpił na środek bacznie przysłuchując się elfowi, który przedstawił się przed nim. Mężczyzna odziany był w białą zbroję z czerwoną różą na korpusie. Na plecach, przymocowana była niedługa peleryna koloru kwiatu, który namalowny był na zbroi. Przy pasie rycerz trzymał długi miecz, który wyglądał na solidny. Jego twarz pokrywała gęsta brązowa broda i włosy tego samego koloru. Niebieskie oczy kusiły kobiety.

-elfy jak zwykle myślą, że sami mogą coś zdziałać - burknął pod nosem po czym powiedział na głos -Nazywam się Godfryd Rivendal i pochodzę z rodu Rivendalów, herbu czerwonej róży. Dziadowie, z ziem, z których pochodzę wysłali mnie tu, abym jako najlepszy szermierz, mógł powstrzymać zło, panoszące się po ziemiach Elianoru. Dzięki temu, zachowam honor rodu, który tak długo próbowali utrzymać rodzice i moi przodkowie. Odchodząc z tego świata, mi powierzyli tą wielką odpowiedzialność i możecie być pewni, że ich nie zawiodę. Na ziemiach z których się wywodzę, uważany jestem za wojownika, który godnie dzierży miecz, dlatego warto abym dołączył do tej drużyny - po wygłoszeniu mowy czekał, jaki jeszcze ochotnik dołączy, aby wspomóc tą samobójczą misję

*jestem ostatni z mojego rodu...albo zginię jako bohater...albo w ogóle!*

Offline

 

#4 2009-05-05 19:11:29

Maciejko

http://i42.tinypic.com/25ptyqq.jpg                                Chuunin

status ------------
13700342
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-11-27
Posty: 371
Punktów :   
WWW

Re: Czas Pogardy

Delvon Reas

Jako następny wyszedł błękitnooki młodzian odziany w zielony strój, i słomiany kapelusz. Spod kapelusza widać było długie, białe włosy. Miał na plecach czerwony łuk, na którym był wyżeźbiony jakiś znak.
Miał też krótki miecz z czerwonym rękojeściem, do którego był przyczepiony- solidnym sznurkiem- dzwonek.    Czcigodny Elesmerze! Jestem Delvon, z rodu Reas'ów. Jestem utalentowanym łucznikiem. Dobrze też walcze moim "sztyletem". Jako elf, jestem bardzo mocno związany z lasem, Przez co mam dużą przewagę w walce. Po drzewach skacze równie dobrze, co zwierzęta. Ale nie lubię się chwalić!
Jestem też mocno wierzący. Wierze- choć dla niektórych może wydawać się to bzdurą- że, bogowie pomagają mi w walce.
Wspaniale walcze w grupie. Gdy się z kimś zaprzyjaźnie, i poznam jego zdolności, możemy stworzyć wspaniały duet.
To by było na tyle.   

Ostatnio edytowany przez Maciejko (2009-05-06 18:55:38)


http://infobot.pl/r/19Nu <-- Kliknij i oceń!

Offline

 

#5 2009-05-06 18:43:48

 Narek

Zbanowany

13351738
Call me!
Zarejestrowany: 2008-11-15
Posty: 281
WWW

Re: Czas Pogardy

Rharl Robhun
Na środek śmiało wszedł krasnolud.Nie był wyższy niż metr dwadzieścia.Odziany był w dość grubą tunikę a pod nią miał jeszcze żelazną kolczugę,która dość trudno było zauważyć.Na plecach nosił runiczny topór.
*Dwa elfy,człowiek i krasnolud.To będzie ciekawa przygoda.*
-Nazywam się Rharl Robhun-zaczął krasnolud
Pochodzę ze starego krasnoludzkiego rodu Robhun'ów.Mój władca rozkazał mi abym wam towarzyszył w tej wyprawie.Znam czary wspomagające i leczące tj.leczenie rannych i zdwojony atak więc mogę się wam przydać.Dziwi was pewnie co robi krasnolud w tej wyprawie?Otóż mój władca spodziewa się sowitej zapłaty i dlatego wysłał mnie.Ja nie jestem tak chciwy jak on,mi nie zależy na zapłacie dlatego myślę że mi zaufacie.


http://iv.pl/images/1i3nnljqz32qts2g8dt.png


http://i44.tinypic.com/atx6j4.png


http://i36.tinypic.com/2ptv0gy.png

Offline

 

#6 2009-05-07 15:41:31

Szafran

http://i41.tinypic.com/f83m9.png

Zarejestrowany: 2008-01-20
Posty: 1178

Re: Czas Pogardy

Lukyan
Z za drzew, wszystkim elfom, ludziom i krasnoludowi przyglądał się Lukyan.
Odzian w Zbroję na której było widać złoty krzyż. Miecz, za długi na to by nosić go przy pasie, Lukyanowi wystawał zza pleców. Był ideałem piękna - średnio długie ciemne włosy, wysoki, krępy młodzieniec.
Przeszedł przez grupę stworzeń, uklęknął przed królem i rzekł:
-Witaj królu! Jam jest Lukyan, wysłannik rodu Dracconis D'oro. Gotów na rozkaz.
Wstał dumnie i odwrócił się w stronę towarzyszy. Popatrzył po nich. Krasnolud z wielkim toporem, dwoje elfów - jeden Mroczny drugi... najwyraźniej zielony. Jeden był uzbrojony w krótki łuk i sztylet, zaś drugi w kuszę i długi miecz. Zupełnie oniemiał na widok prawdziwego, ludzkiego rycerza - przepiękna, zdobiona tarcza, biała peleryna powiewająca na wietrze.
-Mam nadzieję że będzie nam się dobrze współpracowało... Nie mam specjalnych zdolności (zatrzymał głos na chwilę), jednakże wspaniale władam mieczem. Wypleńmy z naszych ziem to plugastwo!
Popatrzył znów na towarzyszy i wstąpił w ich szereg.

Offline

 

#7 2009-05-07 16:26:04

 Minato

http://i41.tinypic.com/f83m9.png

1508615
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 2140

Re: Czas Pogardy

Król Elesmer- Dziękuję bardzo śmiałkom, za przybycie. I mam nadzieję, że wasza misja dobiegnie końca szczęśliwie. Niestety nie możemy ujawnić że wykonujemy jakieś poczynania, ponieważ wróg mógłby jeszcze zdwoić swoją ekspansję. Dlatego nie dostaniecie żadnych funduszy od nas. Jedyną formą pomocy jaka otrzymacie to teleport do najbliższej wioski gdzie będziecie musieli sobie poszukać jakiegoś zlecenia i zarobić troszkę złota.

Królewski mag Alleos wyszedł na środek wykonał ruch ręką i napis runiczny pojawił się dookoła śmiałków. Jaskrawe światło oślepia was. Kiedy gaśnie zauważyliście, że jesteście na przedmieściu Shiderwood.
Udajecie się tam i nocujecie w gospodzie. Następnego na tablicy ogłoszeń znajdujecie zlecenia i udajecie się do ratusza!
Burmistrz był nieskiego wzrostu, ale zamiast wzrostu nadrabiał tuszą. Od razu widac że dobrze mu się powodzi. Widać szanse na duży szybki pieniądz.

Burmistrz:Tak mamy kilka potworów do utłucenia.cmoknął swoimi obwisłymi ustami i oblizał sobie wargi.Mamy kilka naprawdę paskudnych bestii. W sam raz na waszą piątkę.
Dostaliście zlecenie od burmistrza
Zlecenia na potwory:
- goblin leśny nad groblą 100 sztuk złota
- szczurołak w kanałach Shiderwood 500 sztuk złota
- dziwne zniknięcia w dzielnicy portowej 6000 sztuk złota
- ścierwiak na przedmiejskich polach 200 sztuk złota
- Praca w polu 5sztuk złota/1h
Wybierzcie sobie zlecenia. Pamiętajcie że stawka zlecenia pokazuje także trudność zadania. zastanówcie się czy chcecie wykonywać te zadania sami! Istnieje możliwość śmierci.
W mieście znajduje się "Kaplica Światła" możliwość wskrzeszenia 20% (za darmo)
Sklep Alchemiczny:
- mikstura leczenia 25% 25 sztuk złota
- mikstura leczenia 50% 50 sztuk złota
- - mikstura leczenia 75% 75 sztuk złota
- mikstura leczenia 100% 100 sztuk złota
- mikstura many 25% 20 sztuk złota
- mikstura many 50% 50 sztuk złota
- mikstura many 75% 75 sztuk złota
- mikstura many 100% 100 sztuk złota
Nikt z was nie ma złota więc nie możecie stosować mikstur do leczenia.

Ostatnio edytowany przez Minato (2009-05-07 16:26:44)


http://img200.imageshack.us/img200/3530/sygna1.jpg
Rzuć GIMP'a przejdź na PS'a!!

Offline

 

#8 2009-05-07 16:34:21

Szafran

http://i41.tinypic.com/f83m9.png

Zarejestrowany: 2008-01-20
Posty: 1178

Re: Czas Pogardy

Lukyan
-Dobrze więc, chciałbym sam zająć się Ścierwiakiem na polach...
Nie chcę waszej pomocy, wybaczcie.

Po wytłumaczeniu mi drogi na pola natychmiast się tam udaję.

Offline

 

#9 2009-05-07 16:36:23

Maciejko

http://i42.tinypic.com/25ptyqq.jpg                                Chuunin

status ------------
13700342
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-11-27
Posty: 371
Punktów :   
WWW

Re: Czas Pogardy

Delvon Reas


   Hmm... Chyba zdecyduje się na szcurołaka. Jestem dobrym łowcą, więc nie powinienem mieć z nim problemów.
A poza tym potrzebuje pieniędzy, jak i doświadczenia. Wybieram- szurołaka.

Ostatnio edytowany przez Maciejko (2009-05-07 16:36:36)


http://infobot.pl/r/19Nu <-- Kliknij i oceń!

Offline

 

#10 2009-05-07 16:43:26

 Narek

Zbanowany

13351738
Call me!
Zarejestrowany: 2008-11-15
Posty: 281
WWW

Re: Czas Pogardy

Rharl Robhun
To ja wybieram leśnego goblina.
Od czegoś trzeba zacząć.

Ostatnio edytowany przez Narek (2009-05-07 16:43:40)


http://iv.pl/images/1i3nnljqz32qts2g8dt.png


http://i44.tinypic.com/atx6j4.png


http://i36.tinypic.com/2ptv0gy.png

Offline

 

#11 2009-05-07 16:48:28

Pryza

http://i17.tinypic.com/6g9cykn.png

a po co ci moje gg?
Skąd: Burgundia
Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 3602

Re: Czas Pogardy

Godfryd Rivendal

-Dla mnie jak zawsze zostały same ochłapy...ale byłem ostatni, a to czeka spóźnialskich - parsknął śmiechem sam do siebie, po czym zaczął wybierać zadanie -Praca w polu? niedoczekanie! Wybieram te dziwne zniknięcia... - powiedział na głos - Zadanie może być trudne, ale muszę mu podołać - dodał
- A może ty mi pomożesz elfie? - powiedział w stronę elfa, który nie wybrał jeszcze zadania -Nie lubię prosić o pomoc, jednak zapłata w tej misji, sugeruje, że jest ona trudniejsza niż inne...podzielimy się po połowie... - powiedział trochę zawstydzony prośbą o pomoc.

Offline

 

#12 2009-05-07 17:34:00

Oxinion

http://i40.tinypic.com/241meeg.png

największa tajemnica świata ;p
Skąd: Rz-ów
Zarejestrowany: 2009-01-01
Posty: 439
WWW

Re: Czas Pogardy

Sandro

- Ja!? - wykrzyczał zaskoczony elf - Wiesz że nie znosze współpracy!! - Ponurym głosem powidział Sandro
*Jednak wszystkie dobre misje są zajęte a ta jest warta 6 tysięcy, sam raczek bym jej nie wykonał, może jednak zgodze sie na propozycje Godfryda*
- Godfrydzie! - Zakrzyczał Mroczny Elf - Zgadzam sie na twoją propozycje. Naprawde zgadzam sie !
- Na ustach Elfa pojawił sie szczery uśmiech, uśmiechnął on sie bowiem pierwszy raz od rozpoczęcia spotkania
- Godfrydzie myśle że ta misja okaże sie wielkim powodzeniem. - Po wypowidzenie tych słów, ruszył za Godfrydem
*Myślę że ja i Godfryd zostaniey przyjaciółmi jakich na świecie mało*

Ostatnio edytowany przez Oxinion (2009-05-07 17:36:13)


System of A Down <3 Drums : )

Offline

 

#13 2009-05-08 10:53:03

 Minato

http://i41.tinypic.com/f83m9.png

1508615
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 2140

Re: Czas Pogardy

Lukyan
Wyszedłeś z miasta przez główną bramę i skierowałeś się na pola. Już z daleka zauważyłeś, że ludzie pracujący na polach są przestraszeni.
Podszedł do ciebie jakiś chłop i powiedział:
-Szanowny pan na pewno zabić paskudztwo przyszedł.-stwierdził i nie czekając na odpowiedź dalej kontynuował-musisz szanowny panie iść o tam na skraj lasu powinna być jama w ziemi. Ścierwo zagnieździło się tom i zwierzęta nam nocą zabija.Nie chcąc z nim rozmawiać od razu skierowałeś się w tamtym kierunku.
Nie uszedłeś daleko gdy zobaczyłeś ślady krwi na ziemi. A nieopodal dziurę w ziemi w której zmieściłby się dorodny cielak.
Usłyszałeś przed sobą szelest i zobaczyłeś jak Ścierwiak wyłania się z dziury.
Było to najohydniejsze stworzenie jakie kiedykolwiek widziałeś. Z wyglądu przypominało dużego psa. Czarna napięta skóra opinała całe kościste ciało. Posiadał trójkątny pysk w którym miał wąsko osadzone żółte, przekrwione oczy . Zaczął drapać pazurami, a z pyska zaczęła kapać ślina. Od razu pojąłeś, że jest gotów do ataku. I  w cale długo nie musiałeś czekać, gdyż bez żadnego ostrzeżenia rzucił się w twoim kierunku.
                                                                                                   
ewkipunek:
- Długi miecz (obrażenia 10-35 pkt Hp)
umiejętności:
- Lot- zdolność lewitacji (koszt many 20)
- Smoczy oddech I.-trujące opary (koszt many 25, obrażenia 15-50 pkt Hp)
                                                                                                       
Hp: 260/260                                                                                         
Mana:  200/200                                                                                   
Siła:  20                                                                           
Zręczność: 5                                                                                     
Wytrzymałość: 5                                                                                 
Exp: 0/1000


Delvon Reas
Zszedłeś do kanałów gdzie w powijakach ciemności przedzierałeś się przez śmierdzące ścieki. gdyby nie twoje elfie oczy na pewno byś nic nie widział. Usłyszałeś za sobą szmer i szybko odwróciłeś się. Zobaczyłeś niskiego przygarbionego człowieka chytrze patrzącego na ciebie. Wzrokiem błądził po twoim ciele aby zlokalizować mieszek ze złotem. Po krótkiej chwili jednak poddał się stwierdzając brak jakichkolwiek kosztowności. Uśmiechnął się do Ciebie złowrogo, a następnie przeszedł go silny dreszcze i w "wybuchu" któremu towarzyszył dźwięk rozdzieranych szat ukazał ci się niewyobrażalny widok. Na miejscu niskiego człowieczka stała człekokształtna istota ze szczurzym pyskiem. Cała była w futrze jednak nie mogłeś rozpoznać koloru. Jego długi i smukły ogon bujał sie niebezpiecznie z lewej na prawą. Patrzył na Ciebie i pewny siebie czekał na jakiś ruch z Twojej strony...
ewkipunek:
- Broń łuk (obrażenia 10-30)
- krótki miecz (obrażenia 5-20 pkt Hp)
umiejętnosci:
- perfekcyjny strzał (koszt many 10, zwiększa obrażenia zadawane z łuku o 50%)

Hp: 250/250
Mana:  100/100
Siła:  10
Zręczność: 15
Wytrzymałość: 5
Exp: 0/1000

Rharl Robhun
Gdy tylko doszedłeś nad groblę usłyszałeś krzyk człowieka. Spojrzałeś w kierunku, z którego dochodził dźwięk i zobaczyłeś goblina.
Miał 5 stóp wzrostu i był dobrze zbudowany jak na ta marną rasę. Ciągnął za sobą jakąś wieśniaczkę. Widać było od razu, że goblin wybrał sobie ją na obiad. Ściągnąłeś topór z pleców i ustawiłeś się w pozycji do szarży.ewkipunek:
- runiczny topór (obrażenia 15-35)
umiejętności:
- pieśń Helwzoga (koszt many 25, przywraca 20% życia)
- pieśń Blagra (koszt many 25, zwiększony atak o 50%)

Hp: 230/230
Mana: 150/150
Siła: 10
Zręczność: 8
Wytrzymałość: 12
Exp: 0/1000

Sandro i Godfryd
Skierowaliście się do dzielnicy portowej gdzie zaczynacie swoje poszukiwania. Musicie rozejrzeć się i popytać mieszkańców. Może oni udziela wam jakichś informacji pomocnych do rozwiązania zadania.
Dostępne lokacje:
- gospoda
- "przybytek rozkoszy"
- targ rybny
- stocznia

Godfryd                                                  Sandro
ewkipunek:                                            ewkipunek:
- biały długi miecz                                  -broń malutka kusza na zatrute strzałki
umiejętności:                                         -broń długi miecz
- cięcie w tętnice                                    umiejętności:
- ogłuszenie                                           -ogień feaire (koszt 5 many) szanse a powodzenie 10%

Hp: 280/280                                           Hp: 200/200
Mana:  80/80                                          Mana:  150/150
Siła:  15                                                 Siła:  10
Zręczność: 5                                          Zręczność: 15
Wytrzymałość: 10                                   Wytrzymałość: 5
Exp: 0/1000                                           Exp: 0/1000

Mi się wydaje że zadania będziemy prowadzić przez gg! To daje jakieś tam poczucie teraźniejszości a o to chyba chodzi w takich sesjach.
Mam teraz juwenalia więc umówmy się na poniedziałek na godzinę 18!
Jak co to piszcie na gg.

Ostatnio edytowany przez Minato (2009-05-08 10:55:33)


http://img200.imageshack.us/img200/3530/sygna1.jpg
Rzuć GIMP'a przejdź na PS'a!!

Offline

 

#14 2009-05-11 21:24:52

 Narek

Zbanowany

13351738
Call me!
Zarejestrowany: 2008-11-15
Posty: 281
WWW

Re: Czas Pogardy

Rharl Robhun
Krasnolud wyciągnął swój topór po czym użył zaklęcia pieśń Blagra które zwiększyło jego siłę o 50% mana:125/150,po czym z rozpędem ruszył na goblina.Goblin usłyszał go i z niedowierzaniem i zaczątkiem strachu na twarzy zastygł w miejscu.Krasnolud starał się odciąć stworowi rękę.Lecz niestety stwór odskoczył. Jednak dzięki temu manewrowi puścił wieśniaczkę która stała leżała skamieniała za strachu pomiędzy nim i potworem.Krasnolud krzyknął do wieśniaczki:-Uciekaj do wioski!Ja się nim zajmę!
Po czym starał się odwrócić uwagę goblina od niej.Goblin nie czekając skoczył w jego kierunku z wyciągniętymi łapami.Krasnolud ruszył z impetem na niego i starał się unikać jego ciosów.Goblin odchylił się przed jego toporem i wykonał szybki ruch ręką.Krasnolud poczuł ciepłą ciecz na ramieniu, to była jego krew.Hp: 200/230.
Krasnolud zrobił potężny zamach i czekał na goblina.Uderzył goblina w tors pozostawiając paskudną szramę.Goblin pada ale nadal żyje hp 15/100.Krasnolud szybko podbiega do goblina i zadaje cios celując w serce.hp 0/100.zdobyłeś 200/1000 exp,goblin miał przy sobie 1000 sztuk złotaw tym momencie przybiegła wieśniaczka
- mości Panie dziękuję za wybawienie! - rzuciła ci się krasnoludowi na szyje i ucałowała go w policzek. - mam dla Pana podarek - kontynuowała- był u mnie w rodzinie od pokoleń ale i tak nie wiemy co to jest.
Dostałeś księgę Helwzoga.Krasnolud zaczął czytać nagle odczuł potężny przepływ energii przez ciało i usłyszał wersety pieśni Helwzoga. Został uleczony, zwiększyła mu się mana oraz mógł leczyć swoich towarzyszy(koszt many 25, przywraca 20% życia każdemu z Twoich towarzyszy).


Pogrubieniem jest to co pisał Minato a reszta moja.

Ostatnio edytowany przez Narek (2009-05-12 19:59:54)


http://iv.pl/images/1i3nnljqz32qts2g8dt.png


http://i44.tinypic.com/atx6j4.png


http://i36.tinypic.com/2ptv0gy.png

Offline

 
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB
Nowe postyNowe posty || Brak nowychBrak nowych postów || zablokowanyTemat zablokowany || Nowe postyTemat przyklejony

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Holandia torby papierowe Piła Biuro rachunkowe krotoszyn noclegi Wałcz noclegi Trzęsacz