Pryza - 2012-02-04 17:05:19

Witam. Jest to mój debiut jako „mistrz gry” więc proszę o wyrozumiałość. Chciałbym sprawdzić się w tej profesji – sesja może być nieciekawa (choć będę starał się ją urozmaicać), pewnie w którymś momencie się wypali – to nieważne. Liczy się tylko doświadczenie. (zwłaszcza, że planuje coś poważniejszego)

Na Ziemi żyje w tej chwili, około 7 mld istnień. Każde z nich jest wyjątkowe, niektóre jednak, posiadają cechy szczególne…

Sesja ściśle powiązana jest ze światem X-men oraz serialem Heroes – opowiada więc o osobach obdarzonych nadnaturalnymi umiejętnościami. Czas akcji to rok 2012. Miejsce akcji – Nowy Jork.


GRA:

Każdy z graczy zaczyna postacią mężczyzny lub kobiety w wieku 17-24. Istotą sesji jest to, że gracie osobami z pewnymi mocami (innymi, mutantami, herosami lub dziwadłami jak nazywają was ludzie) i poznajecie innych ludzi o takich samych predyspozycjach – przyjaznych, pomagających innym, lub też wykorzystujące dar do czerpania własnych korzyści i sprawianiu cierpienia innym. Tylko od was zależy w jaką stronę pójdziecie i do czego wykorzystacie moc. Czy będziecie niczym superman z majtkami na kalesonach ratować miasto, czy może w nocy okradać banki? Decyzja należy do was!

Przykładowa  KP (karta postaci):
imię: np. John
nazwisko: np. Sanders
płeć: mężczyzna
wiek:19 lat
wygląd: Drobny, chudy mężczyzna o kruczoczarnych włosach, niebieskich oczach i lekkim zaroście. Porusza się wiecznie przygarbiony.
umiejętności: emisja wstrząsów (tu można posłużyć się światem X-men, Herosów albo stworzyć coś własnego – przypominam, że dysponujemy tylko jedną mocą!)
historia: John urodził się 11 lipca 1993 r, w Nowym Jorku w biednej dzielnicy. Rodzice byli…….........................................................................................................................................................(historia powinna być w miarę rozbudowana, ale bez zbędnego lania wody – informacje kim jest, kim byli rodzice, gdzie pracuje/uczy się, relacje z otoczeniem, jakaś traumatyczna przygoda itp.)……..Sielanka skończyła się, kiedy John odkrył, że to jego złość jest źródłem trzęsień ziemi (historia ma zakończyć się w momencie, kiedy postać odkrywa, że posiada pewne umiejętności)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Czekam na 3 karty postaci. Dostarczyć je można wysyłając mi prywatną wiadomość. W tytule wiadomości proszę wpisać: 
*Nick* - Inni

Przydatne linki:
http://heroeswiki.com/Power

EliteSniper - 2012-03-04 01:19:45

Ciągle można się zapisywać? ;]

Wandzik - 2012-03-04 17:22:39

EliteSniper na pewno nie zaszkodzie jeśli wyślesz swoją Kartę Postaci ;) - z tego co zauważyłem nie ma zbyt wielu chętnych do angażowania sie w tego typu zajęcia jak Sesje.

GotLink.plwideofilmowanie Szczecin napędy do bram Prawnik Poznań dentysta Szczecin blogseo.info.pl